ישראל טאייב מסביר כיצד ייעוץ עסקי יכול להועיל לכל עסק

Please wait...
ייעוץ
הצלחה או כישלון?
הלוואות לעסקים - לחצו על התמונה למידע נוסף

הלוואות לעסקים
הגדלת רווחי העסק

ייעוץ עסקי – כיצד זה יכול להועיל לעסק שלך?

בעלי עסק אחראים לכל תחומי העסק שלהם, מא' ועד ת'. גיוס עובדים, חומרי גלם, שירותים, שכירות, תשלומים, דוח"ות… ניהול עסק דורש ממך לדעת מה קורה בכל תחום בכל רגע נתון, ולעתים קשה לחלק את תשומת הלב ולפקח על כל הפרטים הקטנים. אם אתם מרגישים שהעסק דורש מכם את מלוא תשומת הלב, ואתם לא מצליחים להתשלט על כל המשימות, או שלמרות כל המאמצים אתם לא מצליחים להמריא, כדאי לשקול לפנות אל יועץ עסקי מנוסה.
 

ישראל טאייב – העסק שלך יודה לך!

מה תפקידו של יועץ עסקי טוב, וכיצד הוא יכול לייעל את העסק שלך? תהליך השינוי מורכב מארבעה שלבים עיקריים:
 
• בחינת המצב הקיים בעסק, ובדיקה של הבעיות המהותיות כיום. האם יש תהליכים המבוצעים בצורה מסורבלת? האם יש חומרי גלם או הוצאות שניתן לוותר עליהם? האם יש צורך בייעול עבודתם של עובדים מסויימים, ועוד.
יועץ ישראל טאייב
 
• לאחר הכרות מעמיקה עם העסק שלך, ידאג ישראל טאייב לבנות תוכנית הבראה מסודרת. היתרון בתוכנית כזו הוא העובדה שהיא מורכבת ממטרות מופשטות, חזון התואם את הדרך החדשה של העסק, יחד עם פעולות שניתן לבצע באופן מיידי על מנת להתחיל בתיקון.
 
• ביצוע התוכנית בהתאם למה שנקבע על פי סדר עדיפויות ולוחות זמנים. הייעוץ שיעניק לך ישראל טאייב יאפשר לך להוביל תהליכי שינוי קטנים וגדולים שיביאו, בסופו של דבר, לשיפור המבוקש. המשימות שיש לבצע הן לעתים קלות ופשוטות ויכולות להתבצע באופן מיידי וללא סיוע, ולעתים מדובר בתהליכים מורכבים יותר הדורשים מיומנות וחשיבה יצירתית. בשני המקרים תוכל לקבל את הליווי הנדרש מהיועץ העסקי שלך, ישראל טאייב.
 
• לבסוף, לאחר ניתוח הנתונים, בניית תוכנית הפעולה, ותחילת היישום שלה בפועל, מגיע שלב המאתגר ביותר עבור עסקים – המשך הדרך! כיוון שלא מדובר בשינוי אחד או בפעולה רגעית פשוטה, הקפדה על המשך הפעילות בהתאם למה שסוכם היא המורכבת באמת. קל מאוד לאבד את הכיוון ולחזור שוב אל אותה הדרך הישנה, וכך לאבד את כל התהליך שנעשה… ישראל טאייב אחראי על כך שהעסק שלכם ימשיך בדרך הנכונה! באמצעות ליווי ומעקב לאורך זמן, תוכלו יחד לבדוק מה מתוך התוכנית כבר בוצע, מהם השינויים שקרו בעקבות כך, ומה עוד חשוב ליישם.
 
תוכנית הבראה לעסק שלכם מתחילה בייעוץ עסקי אמין ומנוסה, יחד תהיו אחראים על תוכנית עסקית חדשה שתאפשר לכם להנות מרווחיות, מעסק מצליח, ומייעול תהליכים שיעזור לכם לנהל את העסק בדרך הנכונה ביותר.
 

שירותי ייעוץ פיננסי ברמה בינלאומית

עסקים רבים נפתחים בכל שנה, יזמים מפתחים רעיונות, מתכננים תוכניות עסקית, מגייסים משאבים, ופותחים את העסק שעליו חלמו במשך שנים. עם זאת, עשרות אלפי עסקים קטנים (כ10% מהעסקים הקטנים במשק) נסגרים מדי שנה. מדוע? הצלחתו של עסק תלויה בגורמים רבים, ושילוב נכון של כולם יעזור לעסק להמריא, אך אחד הגורמים המהותיים ביותר הוא כמובן הניהול הפיננסי של העסק. רבים מבעלי העסקים מעדיפים לייחס את כשלון העסק לבעיות שאין להם שליטה עליהן, אך בפועל, השליטה נמצאת בידיים שלך! ישראל טאייב מספק שירותי ייעוץ פיננסי לעסקים. ישראל הינו בעל ניסיון רב בפתרון בעיות עבור עסקים גדולים וקטנים, אשר נתקלו בקשיים כלכליים עקב התנהלות פיננסית שגויה.
 
ייעוץ פיננסי מקצועי הוא הפתרון עבור עסקים כאלה והוא יכול להינתן עוד בשלב הקמת העסק, אך גם בזמן הפעילות, ובמקרים של בעיות פיננסיות והפסדים. ישראל טאייב הוא יועץ המתמחה בייעוץ פיננסי מדויק – כזה שלוקח בחשבון את כל הגורמים הפיננסיים שבמשוואה – עלויות, הוצאות תפעול, הוצאות מימון, שכירויות, הוצאות משתנות, וכו – ובונה תמחור נכון המכסה אותן, וגם משאיר את העסק ברווח המבוקש.
 

ישראל טאייב – יועץ פיננסי לשירותך

רבים מבעלי העסקים אינם מצליחים לייעל את העסק שלהם, אך מדוע? זאת מכיוון שהם אינם יכולים לנתק את עצמם מהניהול בעסק, והאם אינם רואים את הבעיות השונות בהתנהלות. ייעוץ פיננסי חיצוני ייתן לבעל העסק אפשרות לראות את העסק מהצד, ודרך עיניו של איש מקצוע מנוסה. ישראל טאייב, בעל ותק בתחום הייעוץ ובפתרון בעיות הקשורות בהתנהלות פיננסית לא תקינה, יכול לסייע לך למצוא את הגורם הבעייתי בעסק שלך.
 יועץ פיננסי ישראל טאייב
 

מה יכולות להיות בעיות הקשורות בהתנהלות פיננסית לקויה בעסק חדש?

• אי לקיחה בחשבון של הוצאות שונות, אשר נובעת מבניית תוכנית עסקית לוקה בחסר.
 
• לקיחת הלוואות גבוהות מדי, מבלי להתחשב ביכולת של העסק להחזיר אותן בזמן נתון.
 
• איך כדאי לחלק את הוצאות השיווק והפרסום של העסק? עסקים רבים מצמצמים דווקא את עלויות הפרסום, בעוד הן בין החשובות בהוצאות של עסק חדש, והן אלה היכולות להניב, בסופו של דבר, את הרווחים המבוקשים.
 
• תמחור לא נכון של מוצרים מתוך רצון להתברג לנישה מסוימת, תוך התעלמות מעלויות הכרחיות של ייצור או תפעול, המביאות בסופו של דבר להפסדים.
 
במידה ואתם מתכוונים לפתוח עסק, או שהעסק הקיים שלכם זקוק לעזרה פיננסית, פנו אל ישראל טאייב, והבטיחו לעצמכם ייעוץ פיננסי בין הטובים במשק, שיאפשר לכם להרוויח וגם להנות מהעסק שלכם.

רוצים לקבל מידע על שירותי הייעוץ שלנו? השאירו פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם

השם שלך:

טלפון:

יישוב מגורים:

משהו נוסף לומר לנו: