מהו אימון עסקי ואיך הוא יעזור לעסק שלך?

Please wait...

ביזנסוייז אימון עסקי

במסגרת האימון העסקי שלנו למנהלים, לבעלי עסקים וליזמים תעברו שינוי בשיטת החשיבה שלכם ואופן התפיסה העסקית בה אתם אוחזים. נלמד אתכם כיצד להפוך תסכול ומחשבות מדאיגות לפרנסה וצמיחה עסקית. נגרום לכם להסתכל קצת אחרת על עצמכם ונקנה לכם את הכלים בעזרתם תצליחו לשפר את האופן בו אתם מנהלים עסק ולהרוויח ממנו יותר כסף. הצעד הראשון הוא שלכם – השאירו פרטיכם בטופס ונתחיל תהליך אימון חווייתי, אפקטיבי ומספק מאין כמוהו.

תהליך איכותי לשיפור ביצועים

מי שעדיין שואל את עצמו מהו אימון עסקי, יכול היום לקבל די הרבה מידע בנושא ממקורות הידע השונים. מדובר על תהליך חשוב מאוד שמסייע למנהלים ולבעלי עסקים רבים תוך בדיקת צורת ההתנהלות של המתאמן, הפקת מסקנות רלוונטיות והצעת פתרונות בהתאם לכל מצב. חשוב להבין כי אימון עסקי בישראל, הוא תהליך שתורם ללא מעט בעלי עסקים בסדרי גודל שונים ולמנהלים בדרגות שונות שמצליחים ליעל את התנהלותם ולהפיק מכך תוצאות מרשימות בשטח.

עבודתו של מאמן עסקי מתחילה מיד עם היכרותו את מי שהוא צפוי לאמן ואת הארגון שבו עובד או מנהל מבקש האימון. זאת מאחר ורק כך אפשר להבין במדויק עם מה מתמודד מבקש האימון, אילו נתונים חזקים הוא מציג, אילו דברים יש לשפר אצלו, עד כמה הוא מוכן לשתף פעולה, ולאילו תוצאות הוא מצפה להגיע. כך, תוך תמיכה אישית וליווי צמוד לאורך התהליך, מצליחים רבים ליצור שינוי חיובי בהתנהלותם ובהתנהלות האנשים שאותם הם מנהלים.

למי אימון כזה מיועד

אלו המתעניינים בשירותי אימון עסקי יכולים להגיע ממקומות עבודה שונים ומארגונים מגוונים. כגוף אשר מציע שירותי אימון עסקי למגוון רחב של עסקים, חברות וארגונים במשק הישראלי, אנו מצליחים לזהות עד כמה שירות חשוב זה מסייע למנהלים בכל הדרגים, לעובדים בכירים במוסדות השונים, לעובדים שכירים שחושבים בצורה רצינית על הקמת עסק עצמאי, ולעצמאים שרוצים למצוא את הדרך הנכונה לשפר את ביצועי העסק, להרחיב את נפח הפעילות וכמובן להגדיל את הרווחיות של העסק שלהם.

כל אלו יכולים להיעזר בצורה בשירותיו של מאמן עסקי מומחה. מאמן מנוסה שיידע לקדם את המטרות של כל אדם. המאמן יבין כיצד להתחבר נכון לאופיו של המתאמן, הוא יידע איך להעביר את המסרים שלו, להדגיש את החשיבות של גורמים שונים הרלוונטיים מאוד למתאמן ולארגון, ולהגיע גם לפן הפיננסי והכלכלי של העסק.

אימון עסקי

כיצד האימון מסייע בפועל

אימון עסקי יכול לסייע למנהלים, עובדים בכירים, בעלי עסקים ועצמאיים במגוון דרכים. מאמן מקצועי יידע לעבוד נכון עם המתאמן שלו ולגבש יחד איתו חזון עסקי, ניהולי ואף אישי. המאמן מלווה את המאומנים שלו בהתאם למצבם. כך, בין אם מדובר על ליווי של מנהל חדש, על סיוע צמוד למנהל בדרג מסוים שעובד על פרויקט כלשהו, ו/או אימון של בעל עסק עצמאי, הרי שמאמן מוכשר תורם מניסיונו הרב ומקל מאוד על המתאמן. אין ספק שכך מבקש האימון יכול להרגיש הרבה פחות לחץ ולתקן טעויות לאורך תהליך חיובי ונעים.

בארגונים שונים בישראל ניתן לראות כיצד אימון עסקי בא לידי ביטוי בשכלול המיומנויות והיכולות של המנהל, בהנעת העובדים שלו, בהגברת האפקטיביות באישית, בניהול נכון של הזמן, בקבלת החלטות מחושבות, ביצירת תקשורת נכונה ובשלל אספקטים נוספים. גם אלו שמעוניינים לפתוח עסק וגם בעלי עסקים קיימים שמעוניינים להתרחב, לומדים בתהליך האימון העסקי על כל היבטי העסק ועל פיתוח צורת עבודה נכונה שתאפשר השגת תוצאות, לקוחות, גביית כספים, ניהול מלאי ועוד פעולות אחרות שיבטיחו את הצלחת העסק.

מעוניינים לשמוע עוד? צרו איתנו קשר

רוצים לשמוע עוד על שירותי האימון העסקי שלנו? השאירו פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים, ללא התחייבות
שם:
טלפון:
יישוב מגורים:
שם החברה:

משהו נוסף לומר:


בין לקוחותינו

דילוג לתוכן