מהו אימון עסקי ואיך הוא יעזור לעסק שלך?

Please wait...
ייעוץ
הצלחה או כישלון?
הלוואות לעסקים - לחצו על התמונה למידע נוסף

הלוואות לעסקים
הגדלת רווחי העסק

ביזנסוייז אימון עסקי

במסגרת האימון העסקי שלנו למנהלים, לבעלי עסקים וליזמים תעברו שינוי בשיטת החשיבה שלכם ואופן התפיסה העסקית בה אתם אוחזים. נלמד אתכם כיצד להפוך תסכול ומחשבות מדאיגות לפרנסה וצמיחה עסקית. נגרום לכם להסתכל קצת אחרת על עצמכם ונקנה לכם את הכלים בעזרתם תצליחו לשפר את האופן בו אתם מנהלים עסק ולהרוויח ממנו יותר כסף. הצעד הראשון הוא שלכם – השאירו פרטיכם בטופס משמאל ונתחיל תהליך אימון חווייתי, אפקטיבי ומספק מאין כמוהו.

תהליך איכותי לשיפור ביצועים

מי שעדיין שואל את עצמו מהו אימון עסקי, יכול היום לקבל די הרבה מידע בנושא ממקורות הידע השונים. מדובר על תהליך חשוב מאוד שמסייע למנהלים ולבעלי עסקים רבים תוך בדיקת צורת ההתנהלות של המתאמן, הפקת מסקנות רלוונטיות והצעת פתרונות בהתאם לכל מצב. חשוב להבין כי אימון עסקי בישראל, הוא כזה שכבר תרם ללא מעט בעלי עסקים בסדרי גודל שונים ולמנהלים בדרגות שונות שהצליחו ליעל את התנהלותם ולהפיק תוצאות מרשימות.

עבודתו של מאמן עסקי מתחילה מיד עם היכרותו את מי שהוא יאמן ואת הארגון שבו עובד או מנהל המאומן. זאת מאחר ורק כך אפשר להבין במדויק עם מה מתמודד המאומן, אלו נתונים חזקים הוא מציג, אלו דברים יש לשפר אצלו, עד כמה הוא מוכן לשתף פעולה, ולאלו תוצאות הוא מצפה להגיע. כך, תוך תמיכה אישית וליווי צמוד לאורך כל הדרך, מצליחים רבים לראות כיצד בתוך פרק זמן מסוים הם יוצרים שינוי חיובי בהתנהלותם ובהתנהלות האנשים שאותם הם מנהלים.

למי אימון כזה מיועד

אלו המתעניינים בשירות חשוב כמו אימון עסקי יכולים להגיע ממקומות עבודה שונים ומארגונים מגוונים ביותר. כך אנו מצליחים לזהות בקלות עד כמה שירות חשוב כמו זה ניתן היום למנהלים בדרגים שונים, לעובדים בכירים בלא מעט מוסדות, לעובדים שכירים שחושבים בצורה רצינית על הקמת עסק עצמאי, ולעצמאים שרוצים מאוד למצוא את הדרך הנכונה לשפר את ביצועי העסק, להרחיב את נפח הפעילות ולהגדיל כמובן את הרווחיות של העסק שלהם.

כל אלו יכולים להיעזר בצורה ממצה ביותר בשירותיו של מאמן מומחה. מאמן שמציג מומחיות אמיתית וניסיון רב עם מגוון רחב של מתאמנים, הוא זה שיכול לקדם את המטרות של כל אדם. הוא יודע כיצד להתחבר נכון לאופיו של המאומן, הוא יודע איך להעביר את המסרים שלו, הוא מצליח בקלות להדגיש את החשיבות של גורמים שונים הרלוונטיים מאוד למתאמן ולארגון, והוא יודע גם להכיר ללא מעט אנשים חומר ומידע בנוגע לדו"חות כספיים ועניינים פיננסיים אחרים.

אימון עסקי

כיצד האימון מסייע בפועל

די פשוט לראות כיצד אימון עסקי מסייע לרבים בדרכים מגוונות ביותר. מאמן מקצועי מצליח לעבוד נכון עם כל מאומן שלו ולגבש יחד איתו חזון עסקי, ניהולי ואף אישי, והוא מלווה את המאומנים שלו בהתאם למצבם. כך, בין אם מדובר על ליווי של מנהל חדש או על סיוע צמוד למנהל בדרג מסוים שעובד על פרויקט כלשהו, הרי שמאמן מוכשר תורם מניסיונו הרב ומקל מאוד על המאומן. אין ספק שכך המאומן יכול להרגיש הרבה פחות לחץ ולתקן טעויות לאורך תהליך חיובי ונעים.

בארגונים שונים בישראל אנו כבר יכולים לראות כיצד אימון עסקי בא לידי ביטוי בשכלול המיומנויות של המנהל, בהנעת העובדים שלו, בהגברת האפקטיביות באישית, בניהול הזמן, בקבלת החלטות מחושבת, וביצירת תקשורת נכונה. גם אלו שמעוניינים לפתוח עסק וגם בעלי עסקים שמעוניינים להתרחב, לומדים לא מעט על כל היבטי העסק ועל פיתוח צורת עבודה נכונה שתאפשר השגת לקוחות, גביית כספים, ניהול מלאי ועוד פעולות אחרות שיבטיחו את הצלחת העסק.

רוצים לשמוע עוד על שירותי האימון העסקי שלנו? השאירו פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם

תנו לנו לעזור לעסק שלכם להמריא לגבהים חדשים,
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות, השאירו פרטים:

השם שלך:

טלפון:

יישוב מגורים:

משהו נוסף לומר לנו:


בין לקוחותינו