איך יודעים אם אנחנו זקוקים לקואצ'ינג עסקי?

Please wait...
ייעוץ
הצלחה או כישלון?
הלוואות לעסקים - לחצו על התמונה למידע נוסף

הלוואות לעסקים
הגדלת רווחי העסק

 

זיהוי הנקודות החזקות של כל בעל עסק

בשנים האחרונות אנו רואים ומבינים כי לא מדובר בטרנד אלא במהלך חשוב מאוד של היעזרות בקואצ'ר למטרות שונות. בין המטרות אפשר כמובן למצוא את בעלי העסקים ששואלים את עצמם שאלות כמו מדוע העסק שלי תקוע? מדוע המתחרים שלי מוכרים יותר ממני? למה אני לא מצליח להניע את העובדים שלי בצורה יעילה? עד כמה אני יכול לנצל את העבודה מול גורמי המימון השונים בצורה ממצה? ועוד שאלות חשובות שיכולות לעשות את ההבדל בין עסק מקרטע למצליח מאוד.

יפה לראות עד כמה קואצ'ינג עסקי מרגיע מאוד את בעל העסק ומאפשר לו להסתכל על האלמנטים הרבים שמרכיבים את ניהול העסק שלו בצורה מדויקת ומקצועית. קואצ'ר עסקי ברמה גבוהה יודע כיצד לעבוד אישית עם כל בעל עסק ולזהות את הנקודות החזקות שלו ואת נקודות התרופה של העסק. כך צועד בעל העסק קדימה יחד עם העסק שלו ורואה כיצד יכולותיו הגבוהות בשיווק או בתחום אחר זוכות לדחיפה משמעותית יחד עם חיזוק נקודות שבהן הוא לא הצטיין עד עתה.

קאוצ'ינג עסקי

האם אנו יודעים ולא חוששים לקבל החלטות חשובות

קבלת החלטות חשובות בצורה אמיצה היא לא עניין קל בכל עסק. אנו יכולים להבין זאת מאחר והרצון להתרחב או לעשות שינויים קיצוניים בעסק יכול להביא לצורך בלקיחת הלוואה גדולה למשך לא מעט שנים או בביצוע מהלכים שיכולים להקשות זמנית על העסק כמו גיוס והדרכת עובדים חדשים או שיפוצים מאסיביים למשל. כך או כך, החלטות חשובות חייבות להילקח אם רוצים לעשות פעולות למימוש הפוטנציאל של העסק, ולכן גם כאן קואצ'ינג עסקי הוא דבר בעל ערך רב.

מאמן עסקי ברמה גבוהה שיש לו ניסיון עם לא מעט גורמים שאיתם עבד בעבר, יכול בצורה זהירה ומחושבת להסביר לבעל העסק כיצד ניתן לאסוף נתונים חשובים ולשקלל אותם בצורה ממצה על מנת לקחת בסופו של דבר החלטה חשובה בצורה אמיצה וכזו שמסכנת את העסק כמה שפחות. יפה לראות כיצד יש לא מעט בעלי עסקים של רשתות מסעדות למשל או משרדי יחצ"נות ואחרים שנהנים היום מאפשרות לעשות החלטות מהותיות וחשובות מאוד תוך הישענות על האימון שעברו.

הכרת הפרטים הכלכליים שאליהם חשוב לרדת

יש לא מעט פרטים שקשורים כמובן להיבט הכלכלי של העסק שכל בעל עסק צריך להכיר אותם אם הוא רוצה לשקלל נתונים חשובים ולהוציא לפועל החלטה רצינית שיכולה להכריע רבות לגבי עתיד העסק. בין אם מדובר בהתנהלות הפיננסית של העסק ובין אם מדובר על יכולותיו האישיות של בעל העסק לקרוא דו"חות כספיים (הכוללים דו"ח חשבונאי של רווח והפסד, ומאזן בוחן), הרי שללא היכרות עם אלמנטים כלכליים וחשבונאים אלו יהיה קשה לקדם את העסק בצורה רצינית.

קואצ'ינג עסקי נוגע לא רק בהתייחסות לרצינותו של בעל העסק או לחריצותו ולרצון הרב שלו לבצע פעולות חשובות בארגון שלו, אלא גם בהיכרות של מי שאחראי על מפעל חייו עם מושגים מעולם הכלכלה והחשבונאות. זאת מאחר והכרת מקורות מימון טובים, הבנת החשיבות של תזרים מזומנים לעסק, יכולת לבנות נקודות איזון ולנתח עלויות, זיהוי שיטות שיווק מתקדמות, ופיתוח טכניקות יעילות לסגירת עסקאות, הם דברים שאפשר ללמוד מקואצ'ר עסקי ולהרוויח מהם.

רוצים לשמוע עוד על שירותי הקואצ'ינג העסקי שלנו? השאירו פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם

השם שלך:

טלפון:

יישוב מגורים:

שם החברה:

משהו נוסף לומר לנו:

דילוג לתוכן