ליווי עסקי – איך זה מתבצע ולמה זה כל כך חשוב?

Please wait...

 

ליווי עסקי לבעלי עסקים ויזמים

אם הגעתם לדף זה כנראה שאתם מחפשים גורם מקצועי ובעל ניסיון בעולם העסקי שיידע להבין במהירות את המטרות העסקיות שלכם (הקמת עסק חדש / שדרוג עסק קיים וכד'), לנתח בזמן קצר את המצב בו אתם נמצאים ולהוביל אתכם יד ביד וצעד אחר צעד דרך כל שלבי התהליך הנדרשים לביצוע. זהו בדיוק השירות שאנו בקבוצת ביזנסוייז מציעים ומכנים "ליווי עסקי".
 
הצוות שלנו מורכב מיועצים עסקיים מנוסים שכבר במהלך הפגישה הראשונה יבינו מה אתם צריכים ומהם היעדים שלכם. מאותו הרגע ואילך תקבלו ליווי עסקי אישי, מקצועי וצמוד בדרך להשגת המטרות והיעדים הללו ולהגשמת החזון העסקי שלכם. השאירו פרטיכם בטופס משמאל ויחד נתחיל תהליך חשוב ופורה.

האבחון המעמיק של המלווה העסקי

היעזרות ביועצים עסקיים עשויה לתרום רבות לכל ארגון בכל סדר גודל. חשוב להבין עד כמה ליווי עסקי שניתן ע"י יועץ מקצועי הוא כזה שיכול לשנות את פני התמונה בכל עסק ולהפוך את המצב לטוב הרבה יותר. לא מדובר בהבטחות שווא, אלא במגוון פעולות מקצועיות שמבצע היועץ על מנת להתאים את המהלכים הכלכליים לכל עסק. ההתחלה באה לידי ביטוי באבחון מעמיק כדי להכיר את התנהלות הארגון.

מיד עם תחילת הקשר שנוצר בין יועץ מומחה למנכ"ל חברה או לבעליו של עסק, אפשר לזהות את הרצון של איש המקצוע להכיר את הדרך שבה מנוהל הארגון. ליווי עסקי ועצות מקצועיות אינם יכולים להינתן מבלי לדעת מהו המבנה הארגוני, מה מצב האשראי, כיצד פועל הארגון במהלכי שיווק שונים, מי הם בעלי המניות, באיזו רמה נמצאת מערכת הרכש, כיצד מנוהל המלאי, ועוד נתונים רבים וחשובים שיכולים ללמד את המלווה עסקי המון אודות העסק ששכר את שירותיו.

ליווי עסקי

ליווי לעסקים ומעורבות אישית עם בעל העסק

לאחר ההיכרות היסודית של היועץ עם נבכי הארגון, אפשר לעבור לשלב שבו מגובשים פתרונות רלוונטיים בהתאם לבעיות של כל עסק. תוך קביעה של מטרות ושל יעדים מאתגרים ואפשריים גם יחד, מתחיל מסע של ליווי עסקי שבו אפשר לשאול לא מעט שאלות את היועץ, לכוון טוב יותר את התהליך לקראת השגת המטרות, ולהרגיש כיצד הדברים מתחילים להשתנות לקראת התייעלות אמיתית. כמובן שהניסיון של איש המקצוע תורם רבות ליצירת תהליך אחראי, משותף ומניב פירות.

יש לשים דגש רב על נקודת שיתוף הפעולה בין היועץ ובין מי שמקבל ממנו ייעוץ וליווי. בין אם מדובר במנכ"ל של חברה מסוימת ובין אם מדובר בבעלים של עסק, הרי שרק שיתוף פעולה מלא בין הצדדים יביא להתקדמות התהליך בצורה מקצועית ונכונה. זאת מאחר ולא מדובר בהנחיות קשוחות או הוראות חד משמעיות שמציג היועץ, אלא בהבנת צרכי הארגון, התאמת המהלכים הנדרשים וביצוע כל פעולה תוך הבנה והסכמה של המתייעץ, על מנת שכולם יגיבו בחיוב, בנוחות ובהסכמה לגבי הדרך הנבחרת.

ייעוץ שמוביל לתוצאות

הצעת פתרונות אמיתיים וברי יישום לכל תחום בעסק

ליווי עסקי נוגע בלא מעט פרמטרים ומספק לא מעט פתרונות. יועץ ברמה גבוהה נוגע בתחום הפיננסי של העסק ומציע פתרונות להתמודדות עם מצוקת אשראי, או ניהול עניינים מול הבנק למשל. כך הוא גם מכיר היטב את התחום הכלכלי של העסק ונוגע בנקודות חשובות כמו נתוני דו"חות מאזן, רווח והפסד, תזרים מזומנים, רווחיות, מוצרים ועוד. גם דרכי השיווק וההפצה מקבלים התייחסות מקצועית בדרך להפיכתם ליעילים הרבה יותר ולכאלו שמציגים תוצאות משופרות.

כך, יחד עם מתן פתרונות לגבי גבייה יעילה יותר מלקוחות שונים, תפעול המחלקות השונות בארגון בצורה יעילה ע"י הנעה חלקה ומלאת מוטיבציה של העובדים, ארגון ישיבות ההנהלה ויצירת פורומים שונים, ליווי עסקי הוא כזה שארגונים רבים כבר לא יכולים להרשות לעצמם לוותר עליו. התמורה החיובית הגבוהה שמתקבלת מהגורם המלווה את העסק, הופכת את הליווי העסקי עצמו לא רק לתהליך שניתן ללמוד ממנו המון, אלא גם לכזה שיוצר יתרונות משמעותיים אל מול מתחרים בתחום.

רוצים לשמוע עוד על שירותי הליווי העסקי שלנו? השאירו פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים, ללא התחייבות
שם:
טלפון:
יישוב מגורים:
שם החברה:

משהו נוסף לומר:


בין לקוחותינו

דילוג לתוכן