אימון אישי

Please wait...
ייעוץ
הצלחה או כישלון?
הלוואות לעסקים - לחצו על התמונה למידע נוסף

הלוואות לעסקים
הגדלת רווחי העסק

 

מטרות משותפות למאמן ולמתאמן

אמנם לאימון אישי יש מטרות רבות ומגוונות, אך בסופו של דבר מדובר במטרה אחת מרכזית ומשותפת למאמן ולמאומן והיא להתחיל במסע אל עבר הגשמת שאיפות אישיות, מקצועיות, כלכליות או עסקיות. על מנת ליהנות מתהליך שבו מבין המאמן את צרכיו ואת רצונותיו של המתאמן, יש לבדוק לעומק את יכולותיו של מאמן אישי ולראות האם מדובר באדם שכבר הצליח להצעיד לא מעט אנשים בדרך הנכונה.

אימון אישי מקצועי הוא כזה שיודע לאתר נקודות בעיתיות אצל המתאמן ושבמהלכו מצליחים להבין את החסמים השונים שלו. איתור נקודות וחסמים אלה על ידי המאמן, יסייע בזיהוי והבנת המטרות שבהן מעוניין המתאמן ויאפשר למאמן להתאים לו את המסלול הטוב ביותר בדרך להגשמת יעדיו הרלוונטיים. המאמן ידריך את התאמן וילווה אותו החל מיצירת תכנית ממוקדת בפגישתם הראשונה, דרך הובלתו ביישום תוכנית הפעולה האישית שגובשה, וכלה בליווי אישי עד להשגת המטרות והיעדים שהוצבו והוגדרו מראש. אימון אישי הוא תהליך בעל חשיבות רבה שצריך להיעשות במקצועיות, ולכן לא כדאי להתפשר על מאמנים בלתי מיומנים.

אימון אישי

התהליך שיכול לדחוף כל אדם קדימה

במסגרת תהליך האימון האישי והמעבר דרך שלבי האימון השונים תתחדד אצל המתאמן ההבנה עד כמה מדובר בתהליך חשוב ומשמעותי, אשר יכול לתרום רבות לכל אדם באשר הוא. אין זה משנה אם מדובר באדם פרטי, איש עסקים, בעל עסק או מנהל, הרי שבזכות אימון ברמה גבוהה יוכל אותו אדם לפתח את עצמו ולבצע פריצת דרך אישית בדרך למימוש יעדיו. בשלב הראשון של אימון אישי הוא שלב ההיכרות. בפגישה הראשונה תיערך היכרות בין המאמן למתאמן שאחריה יהיה אפשר לעבור לשלב הבא ולהתחיל לבסס אמון בין שני הצדדים השותפים למטרה.

בשלב השני תיבחנה דרכי הפעולה האפשריות ואת מידת ההתאמה שלהן למתאמן. בשלב זה תיבחן גם היכולת שלהן להביא לשינוי אמיתי ומועיל אצל המתאמן. בשלבים הבאים של האימון ינחה המאמן את המתאמן ביישום תכנית הפעולה ויוביל אותו בדרך להשגת פריצת דרך אישית אמיתית.

האפשרות להחליט על המשך הדרך

בישראל של היום ישנם רבים שבוחרים בדרך של אימון אישי, מקדמים בצורה ניכרת את מטרותיהם השונות ומתקדמים בתור בני אדם. רבים מהם יוכלו להעיד כיצד אימון אישי שינה את חייהם, וזאת בלי כל מליצה או הגזמה. בעל עסק שהפך למנהל טוב יותר ולכזה שמניע עובדים לקראת הגדלת הפעילות העסקית, אדם שעד עתה התקשה ונמנע מלקבל החלטות חשובות בחייו וכיום הוא בעל קריירה מצליחה ועוד מקרים רבים אחרים רק ממחישים את חשיבותו של אימון אצל מאמן אישי מוכשר.

חשוב לזכור כי כל אדם הוא יחיד ומיוחד, ולכן לכל אדם מתאים אימון בקצב קצת שונה. אימון עסקי של ביזנסוייז יתאים את הקצב למתאמן הספציפי וזאת בהתאם למטרות אותן הוא מעוניין להשיג. זיכרו כי אין זה משנה מה הגיל שלכם, או מה הספקתם לעשות בחיים עד כה, לתהליך קואצ'ינג אישי יש מה לתרום לכל אדם והוא עשוי לשנות את חייכם מקצה לקצה.

זקוק לאימון אישי? צור קשר ונחזור אליך בהקדם

זקוק לאימון אישי?

דילוג לתוכן