היזם אמיר יקותיאל על פרויקט מגדלי הדר החדש

Please wait...
ייעוץ
הצלחה או כישלון?
הלוואות לעסקים - לחצו על התמונה למידע נוסף

הלוואות לעסקים
הגדלת רווחי העסק

מגדלי הדר של היזם אמיר יקותיאל

אין זה סוד שאחת הערים המתפתחות ביותר בשנים האחרונות היא הוד השרון. העיר שהיתה בעבר ישוב קטן עם תפיסה כפרית, מקום בו כולם מכירים את כולם, הלכה וגדלה עם השנים, שכונות רבות הוקמו בה ולא מעט מתושבי המרכז, בעיקר זוגות צעירים וכן זוגות מבוססים עברו אל העיר.

הוד השרון הפכה להיות מקום משיכה עבור משפחות רבות, בעיקר בני המעמד הבינוני ומעלה, בזכות העובדה שמדובר ביישוב שנהנה מקרבה גם לתל אביב ולגוש דן בכלל, וכן ליישוב השרון, כמו כן היישוב נהנה משירותים ברמה גבוהה מאוד, מרכזי קניות, תחבורה ציבורית מפותחת (כולל תחנת רכבת) ומספר פארקים, זכר לימים בהם המקום הכיל פרדסים ושדות.

העובדה שהוד השרון הפכה למקום משיכה עבור משפחות וצעירים, הביא לידי כך שיזמים רבים גילו את העיר והחלו לפתוח בה מיזמי בנייה שונים באיכויות שונות, דוגמא למיזם בנייה שכזה הוא פרויקט הדר של היזם הצעיר אמיר יקותיאל מבעלי חברת AMY, יקותיאל נדל"ן מקבוצת יקותיאל. אמיר יקותיאל בן המקום, מכיר את היישוב היטב, מכיר את הצרכים של המקום ושל תושביו, ועל כן פרויקט הדר נהנה מכל מה שאנחנו מחפשים בפרויקט יוקרתי אשר נבנה ביישוב במעמד כלכלי בינוני פלוס.

מה יש בפרויקט הדר של אמיר יקותיאל והיכן הוא ממוקםיקותיאל אמיר

פרויקט הדר נמצא באזור מרכזי בעיר, ליד קניון מרגלית (אחד משני הקניונים בעיר), פארק 4 העונות, מתחם עד 120 ומתחם קאנטרי קלאב. כמו כן באזור נמצאים מספר בתי ספר וגנים ציבוריים ברמה גבוהה מאוד.  יש לציין שהמתחם נמצא לא הרחק מהכניסה הדרומית אל העיר, ממנה אפשר להגיע בקלות אל פתח תקווה, רמת השרון, תל אביב, ישובי דרום השרון וכן כביש 4.

פרויקט הדר הוא פרויקט עשיר בשטחים ירוקים, מדובר בבנייה צמודת קרקע אשר שומרת על האופי הכפרי של המקום, אך מנגד משלבת מאפיינים עירוניים חשובים. הדירות כשלעצמן הן מאוד גדולות, הן מגיעות עם מספר חדשים משתנה ויש בהן מרפסות מהן ניתן לראות את כל אזור השרון.

פרויקט מגדלי הדר של אמיר יקותיאל, נחשב לאחד מאותן פרויקטים נרחבים ומקיפים שלו ושל חברת נדל"ן יקותיאל באזור השרון בכלל והוד השרון בפרט. אמיר דואג לטפח את המקום בעזרת מבנים בסדרי גודל שונים אשר מותאמים לאוכלוסיות שונות, כולל סטודנטים וכן משפחות צעירות וזוגות מבוגרים.

מדוע משתלם לרכוש דירה במגדל הדר של אמיר יקותיאל

יש לכך 3 סיבות, ראשית, מדובר בפרויקט יוקרתי וייחודי אשר אין ספק בכלל שהוא שווה את ההשקעה הן לצורך מגורים בהווה והן לצורך מכירה בעתיד, במידת הצורך.

שנית, הוד השרון היא עיר מתפתחת, כל מי שעובר לגור בה נהנה מאיכות חיים ברמה מאוד גבוהה ומקום טוב לגדל בו את הילדים.

שלוש, אמיר יקותיאל מציע מיזמים באיכות גבוהה מאוד עם מתן מפתח בזמן ותוך שירות הגון וישר בכל שלב של התקשרות ביניכם.

דילוג לתוכן