רישום עמותה חדשה בישראל

Please wait...
ייעוץ
הצלחה או כישלון?
הלוואות לעסקים - לחצו על התמונה למידע נוסף

הלוואות לעסקים
הגדלת רווחי העסק

הקפדה על מילוי הטופס חשובה ביותר בעת רישום עמותה חדשה

פתיחת עמותה היא רגע בהחלט מרגש ומשמח כאשר קבוצה של אנשים מחליטה לעבוד ללא כוונת רווח לטובת הכלל ולטובת קבוצות שונות באוכלוסייה. עם הקמת העמותה יש לפעול גם במישור הבירוקראטי ולשלוח את הטפסים על מנת להשלים את רישום העמותה ללא בעיות וללא טעויות. רישום עמותה דורש מילוי של טופס הבקשה לרישום עמותה, שליחת תצהיר ותקנון העמותה באופן מלא וברור, לשלם את אגרת הרישום ולספק לרשת העמותות והגורמים האחרים כל מידע הקשור בפתיחת העמותה. רישום עמותה חדשה הוא תהליך שחובה לבצע באופן מושלם וקפדני, טעות קטנה יכולה לעיתים לגרור אחריה סחבת מיותרת.

 

רישום עמותה חדשה – תקנון העמותה 

רישום עמותה חדשה

אחד הטפסים שיש לשלוח בעת רישום עמותה הוא תקנון העמותה. התקנון הוא למעשה החוזה שחתומים עליו כל חברי העמותה והוא ההסכם שמגדיר את תפקידם של החברים בעמותה ואת פעולה של העמותה. התקנון יכול להיות תקנון רגיל המתאים לכל העמותות אך יש באפשרות חברי העמותה גם לנסח תקנון שיתאים עבורם במדויק וינוסח על ידם. רישום עמותה הוא תהליך הכולל גם רישום וגם המצאת טפסים נוספים, תקנון העמותה הוא אחד הטפסים החשובים ביותר וכתיבה יסודית ומדויקת שלו תמנע בעיות בעתיד.

 

רישום עמותה – לא לשכוח את התשלום 

לכל טופס בקשת רישום לעמותה חדשה ישנו ספח תשלום אשר יש לשלם עם הרישום לעמותה. אי תשלום במועד תגרור סנקציות על העמותה שעשויות להוביל גם לאי פתיחת העמותה או סגירתה לאחר פתיחתה. התשלום נועד כדי להפוך את הרישום לרשמי וניתן לבצע אותו דרך אתר האינטרנט של שירות התשלומים הממשלתי. גובה התשלום משתנה מפעם לפעם ויש להתעדכן טרם התשלום מהו גובה האגרה בעת הרישום של העמותה שלכם.

 

התייעצו עם המומחים

רישום עמותה חדשה כולל מילוי טפסים ותתי סעיפים שיכולים להיראות לנו כלא חשובים אך חשיבותם גדולה הרבה יותר משאנו חושבים. טעויות במילוי טופס הרישום או אי שליחת מסמכים כמו תקנון או תצהיר עלולים לגרור סחבת מרגיזה וארוכה והתייעצות וסיוע של מומחים יכול למנוע את כל הבעיות האלו. רישום עמותה חדשה עבור מי שעושה זאת בפעם הראשונה יכול להיות תהליך שלא עובר בצורה חלקה ולכן מומלץ מאוד להיעזר באנשי מקצוע שיודעים בדיוק מה צריך לעשות ומה לשלוח. רישום עמותה ופתיחת עמותה הם צעד מבורך, חבל מאוד שכל הרעיון יירד לטמיון בגלל טעויות בניירת שיכולות להימנע בקלות בעזרת הסיוע הנכון והמתאים.

רוצים לשמוע עוד על השירותים שלנו לעמותות? השאירו פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם

השם שלך:

טלפון:

יישוב מגורים:

שם החברה:

משהו נוסף לומר לנו:

דילוג לתוכן