הדרכים שיובילו אתכם לבחירה נכונה בקריירה ולניהול עסקי רווחי

Please wait...
ייעוץ
הצלחה או כישלון?
הלוואות לעסקים - לחצו על התמונה למידע נוסף

הלוואות לעסקים
הגדלת רווחי העסק

רבים מאיתנו חוו במהלך חייהם תחושה של חוסר מיצוי במקום העבודה וקושי ממשי בהתמודדות עם האתגרים הקיימים בו. תחושות אלו מהוות את מנת חלקם של מנהלי עסקים ושל עובדים כאחד, אז אל תחששו במידה וגם הינכם מרגישים כך, מכיוון שאתם בהחלט לא לבד! חשוב מאוד לא להתעלם ולשים לב לתחושות אלו, מכיוון שהן עשויות לפגוע בכם ולהתבטא בתפקוד העסק שהינכם מנהלים או ליצור אצלכם תסכול מכך שאינכם מצליחים להתפתח והצליח במקום העבודה ולהגיע למימוש עצמי.

 

בחירה בקריירה נכונה כאמצעי המוביל לצמיחה אישית והישגים גבוהים

במידה שבמשך תקופה ארוכה מלווה אתכם התחושה כי הקריירה שבחרתם והצטיירה בהתחלה כאידיאלית, אינה מתאים לכם והעבודה בה הפכה לשוחקת ולא מהנה, כדאי לכם לחשוב על האפשרות של שינוי קריירה! ישנם גורמים מגוונים שיכלו להוביל לתחושה זו, אחד מהם הינו בחירה במקצוע שלא מאפשר את מיצוי הפוטנציאל של היכולות והכישורים שלכם. לכן במידה שברצונכם לשנות קריירה חשוב לבחון את מכלול הגורמים בכדי לבחור נכונה ולהכיר את המאפיינים הייחודיים של אישיותכם, כישוריכם ויכולותיכם ואת הבעיות שהעיבו על הצלחתכם. לעתים קשה לעשות זאת לבד ויש צורך לפנות לגורמים מקצועיים שמציעים שירותים של אימון אישי לקריירה שיוכלו לסייע ולכוון אתכם לקריירה המתאימה ביותר שבה תוכלו להתפתח ולהגיע למימוש עצמי.

 

המיומנויות שסייעו לכם להקים עסק רווחי ולהתמודד בהצלחה עם האתגרים הגלומים בניהולו

בכדי להקים עסק צריך להכיר את נקודות החוזק והחולשה שלו בכדי לדעת על אלו ממאפייניו הייחודים כדאי לשים דגש בכדי לקדמו ולהפכו לרווחי. במקרים רבים הסיבה לכך שהעסק לא מצליח לגדול נובעים  מכך שלמנהל חסרות מיומנויות ניהוליות או כישורי הנהגה הדרושות למילוי תפקידו, חוסר במיומנויות אלו מתבטא ברווחים נמוכים וארגון לקוי שגוזל משאבים רבים מהעסק. במקרים אלו כדאי לפנות לאימון אישי שיעניק לכם את הידע והמיומנויות הנדרשות בכדי שתוכלו לשפר את התנהלותכם ולהתמודד בהצלחה עם האתגרים הטמונים בהובלת העובדים ובניהול של המשאבים העומדים לרשותכם. בתהליך האימון נפגשים עם מאמן שתפקידו לסייע לכם לזהות יעדים מרכזיים שברצונכם להשיג ואת הפעולות הנדרשות בכדי שתצליחו בכך, תוך בחינת הגורמים שבעבר פגמו בהצלחתכם.

 

חשיבותן של מיומנויות גישור בתהליכים ארגוניים

לעתים בין הגורמים הפועלים בעסק מתגלעים סכסוכים או אי-הסכמות שעלולים לפגוע בהתנהלות התקינה שלו, למשל בין שותפים עסקיים או בין המנהל לעובדים. במצבים כאלו מומלץ לפעול באמצעות תהליך של גישור שיסייע לגורמים המעורבים להגיע לפתרון יעיל שיתאים לשני הצדדים ויחסוך להם מאבקים מיותרים. בתהליך הגישור, שני הצדדים נפגשים יחד עם המגשר שמסייע להם לזהות ולבנות הסכמות משותפות שבאמצעותם יוכלו להתקדם ולהפחית את ההתנגדויות לשינוי ולראות את היתרונות שגלומים בו .לכן, כדאי לכם לרכוש את הידע ומיומנויות בתחום הגישור באמצעות הקורסים מגוונים שקיימים בנושא זה ומלמדים על שלביו השונים של תהליך הגישור וכיצד להשתמש בו.

למידע נוסף השאירו פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם

השם שלך:

טלפון:

יישוב מגורים:

שם החברה:

משהו נוסף לומר לנו:

דילוג לתוכן