איך לשפר את תהליך הגבייה בעסק?

Please wait...
ייעוץ
הצלחה או כישלון?
הלוואות לעסקים - לחצו על התמונה למידע נוסף

הלוואות לעסקים
הגדלת רווחי העסק

אחד האתגרים הסבוכים ביותר למאות אלפי בעלי עסקים הינו נושא גביית התשלומים מלקוחות החברה. כיצד ניתן לייעל תהליך זה בקלות וללא מאמץ? התחילו לקרוא..

גביית תשלומים – הקידמה כבר כאן

מרבית הבעיות המתעוררות בנושא גביית התשלומים לא קשורות ללקוחות המחפשים באופן מכוון לא לשלם לכם, אלא בבעיות טכניות שונות, בראשן חשבוניות חסרות, פערים בסכומים, תעודות משלוח לא חתומות ועוד. הבעיה מתחילה בכך שמופנים משאבים רבים, לרבות זמן וכוח אדם, על שיעור נמוך של לקוחות. כיצד ניתן לשפר אלמנט זה? בקלות! מתקדמים לתוכנות גבייה מתקדמות, טכנולוגיות, מתוחכמות ואמינות, וחוסכים בצורך בעיסוק מתמשך של עובדים רבים בנושא. תנו לקידמה לעשות עבורכם את העבודה, ותצאו נשכרים! זכרו: תוכנת גבייה ותקשורת אחת מסוגלת לעשות ברגע מה שעשרה עובדים לא מסוגלים לעשות ביומיים עבודה…

נקודה חשובה נוספת שבה הטכנולוגיה עשויה לשפר את העניינים היא המעקב והסדר. ברובם המכריע של העסקים הנתקלים לעיתים תכופות בבעיות גבייה, תגלו אי-סדר מוחלט במעקב אחר הנושא. שילוב של כוח אדם לא מיומן, כפל תפקידים ומשימות של עובדים שונים, ושוב – שימוש בתוכנות מיושנות ואפילו בדרכים "אנלוגיות" (רישומים וקלסרים). גם כאן, מוחות המחשב והתכנות יצרו אפשרויות נהדרות עבורכם, שיעשו סדר בבלגן. וסדר בגבייה הוא הבסיס לגבייה יעילה וחכמה.

סליקת צ'קים ועניינים נוספים

אז כבר בטח הבנתם שתהליך גבייה בעייתי הוא תהליך גבייה איטי. אז איך עוד אפשר לשפר את מהירות העניין? ובכן, עניין סליקת הצ'קים משמעותי מאוד לעסקים רבים, קטנים וגדולים גם יחד. כאן העניין משולב בין מהירות הסריקה לאמינות ולדיוק שלה, שכן גם אם תהיו הכי מהירים בעולם, אם תבצעו טעויות רבות, במקרה הטוב תפסידו זמן יקר ובמקרה הרע – לא מעט כסף… כבר 28 שנה שפועלים כאן בשיטת הסריקה האלקטרונית, אז אל תישארו מאחור ואל תסתפקו במכונות ומכשירים שפג תוקפם. השקיעו בטוב ביותר, ותיהנו משקט נפשי לאורך זמן בתחום החשוב של הסליקה. פעולות נוספות העשויות לשפר את מהירות ויעילות תהליך הגבייה בעסק:

  • גמישות מחשבה אישית – ללקוחות הקבועים, הוותיקים והנאמנים שלכם, יש להתייחס בהתאם במקרה של עיכובים חד-פעמיים או תקלות שונות.
  • שימוש בשירותי שילוח מהירים בקבלת צ'קים – אל תתנו לצ'ק ללכת לאיבוד בדואר, ולגלות על זה בחלוף שבוע ימים.
  • אדיבים אך אסרטיביים – תהיו שירותיים ונחמדים, אבל אל תהססו לדרוש את מה שמגיע לכם!

מאמר זה נכתב באדיבות G&S – מומחים לאוטומציה בנקאית.

דילוג לתוכן