ייעוץ עסקי לפתיחת חדר כושר

Please wait...
ייעוץ
הצלחה או כישלון?
הלוואות לעסקים - לחצו על התמונה למידע נוסף

הלוואות לעסקים
הגדלת רווחי העסק

פתיחת חדר כושר דורשת תכנון מוקדם שמגיע לאחר בחינת השוק, האפשרויות הקיימות, ההוצאות וההכנסות הצפויות. כל החלטה בדרך לפתיחה היא משמעותית – בחירת המקום, רכישה נכונה של הציוד, מיתוג המקום, שיווק וכיוצא באלה – כל ההחלטות ישפיעו על ההצלחה של המקום, ולכן הן חייבות להתקבל ולצאת לפועל רק לאחר חשיבה יסודית ומעמיקה.

 

כיצד ייעוץ עסקי יכול לסייע בפתיחת חדר כושר?

תפקיד הייעוץ העסקי הוא לסייע בתכנון ובבניית עסק מצליח. תפקידו של היועץ הוא ללוות תהליכים, לכוון ולעזור לבעל העסק להגיע למטרות שהוא הציב לעצמו. לשם כך, הצדדים קובעים מטרות, מציבים יעדים, בוחנים את קהל היעד, את האזור ואת האפשרויות הקיימות בו, ולאחר מכן ניתן לפתוח בצעדים לפתיחת חדר כושר.

ייעוץ עסקי לפתיחת חדר כושר יכול להשפיע על ההצלחה שלו. התפקיד של היועץ הוא לתת הצעות לבעל העסק (או לבעל העסק העתידי) ולכוון אותו לקבל את המידע הנחוץ לו. היועץ לא יבצע פעולות במקום בעל העסק ולא יקבל עבורו החלטות. חדר הכושר יהיה של הבעלים שהקים אותו, ובעזרת הייעוץ הוא יוכל להתחיל לבנות את העסק עליו הוא חולם בצורה הנכונה ביותר עבורו.

 

מרכיבים היכולים להשפיע על ההצלחה של המקום

  • אבזור – האביזרים שיהיו בשימוש בחדר הכושר ישפיעו על ההחלטה של הלקוחות אם להגיע אל המקום או לא. חלקם יידעו מראש לאיזו רמה לצפות וחלקם יגיעו אליו ויתרשמו מן המקום בפעם הראשונה. לרושם הראשוני יש חשיבות רבה מבחינת ההצלחה, ולכן כל פרט חשוב: מהנחת משטחי גומי לחדר כושר ועד למתקנים.
  • צוות – הצוות שילווה את חדר הכושר בפתיחה חייב להיות מקצועי. מדלפק הקבלה ועד למדריכי הכושר, חשוב מאד שכולם יידעו לתת שירות מעולה ומקצועי. כמובן, לאורך הזמן הצוות יוכל להתחלף, אך גם כאן הרושם הראשוני חשוב מאד ויש להשקיע באנשי מקצוע מעולים.
  • מקוריות – ישנם לא מעט חדרי כושר בישראל, וכדי למשוך לקוחות אל האחד החדש יש צורך במקוריות ובמתן שירות שונה ומיוחד. כאן יש לחשוב על כל פרט, להניח בו משטחי גומי לחדר כושר שיראו כי הוא מציע את חוד החנית של אביזרי הכושר, לדאוג ללוגו שיקשט את המקום ולחשוב על עיצוב הפנים.

 

ייעוץ עסקי גם לאחר פתיחת העסק

ברגע שחדר הכושר פותח את שעריו ומתחיל לעבוד מתקיימות שתי פעולות במקביל, העסק עובד וממשיך להתפתח. רבים מבעלי חדרי הכושר ממשיכים לקבל ייעוץ עסקי כדי להגיע למטרות שלהם, לבחון את השיווק ולפתח את העסק בכיוון הנכון.

דילוג לתוכן