כיצד הפקת כנס מוצלח תזניק את העסק שלך קדימה?

Please wait...
ייעוץ
הצלחה או כישלון?
הלוואות לעסקים - לחצו על התמונה למידע נוסף

הלוואות לעסקים
הגדלת רווחי העסק

לפני שנענה על השאלה, כיצד כנס מוצלח יכול להזניק את העסק שלך קדימה, קודם כל כדאי שנשאל מדוע מלכתחילה יש צורך בכנסים, במיוחד כיום, כאשר ישנם אפיקי שיווק דיגיטליים רבים וטובים? התשובה לכך פשוטה ונחלקת לשני סעיפים עיקריים:

א'. אין תחליף למפגש פנים מול פנים.

ב'. לכנס יש ערך מוסף, מלבד שיווק נטו של שירותים ומוצרים.

קדמה וחדשנות: בסיס של כל כנס מוצלח

אחת הסיבות להפיק כנס היא לשתף קולגות בתחום בפתרונות חדשים, להציג טכנולוגיות מתקדמות שפותחו, לחשוף מוצרים חדשים ובאופן כללי לסקרן את קהל המשתתפים אשר מגיע אל הכנס. כאשר הכנס יותר חדשני, כך הפוטנציאל שלו למשוך קבל יעד מסוקרן הוא הרבה יותר גדול וככל שיהיו יותר אנשים כך תהיה חשיפה גדולה יותר אל העסק. כמובן שגם למיקום בו בוחרים לערוך את הכנס יש השפעה על כמות הקהל שתגיע, לרוב, עריכת כנסים במיקום אסטרטגי תוביל ליותר עניין. עם זאת, חשוב לבדוק באם מדובר במהלך שיניב רווחים ובאפיק שיווקי שסופו לקצור הצלחה.

חיזוק התדמית בעיני הלקוחות

ארגון כנסים זו תורה בפני עצמה ולכן כאשר עושים זאת נכון, הדבר עשוי להשפיע במידה ניכרת על התדמית העסקית. כנס הוא מקום אליו אנשים מגיעים כדי להתאוורר קצת מיום העבודה השגרתי, לפגוש אנשים, לדסקס לטעום אוכל טעים ולא פחות חשוב: ללמוד דברים חדשים. לכן, ככל שהתוכן של הכנס יהיה בעל ערך מוסף, כך המשתתפים יתרשמו מהעסק, ייהנו מחוויה חיובית ויוכלו ללמוד עוד על התדמית העסקית. למעשה, בעזרת הכנס ניתן למתג את העסק במידה משמעותית, לחזק את הקשר עם הלקוחות ולהשפיע על תפיסתו של הקהל שמגיע למקום.

פנייה לקהל יעד חדש

לא פעם כאשר עורכים כנסים אלו ימשכו אליהם קהל יעד אשר עדיין אינו נחשף אל העסק, לפחות לא באפיקי השיווק הקיימים. הדבר מקבל משנה תוקף במיוחד כאשר עורכים את הכנס במיקום אסטרטגי ונגיש, או אז סביר כי יגיעו אליו יותר מתעניינים. לכן בעזרת ארגון כנס קיימת אפשרות לחזק את הקשר עם לקוחות קיימים, לפנות אל קהל יעד חדש וליצור קשרים עם לקוחות פוטנציאליים, אשר לפני הכנס אולי לא ידעו כי השירותים או המוצרים אותם העסק משווק אכן קיימים.

נסכם ונאמר כי כנסים יכולים להשפיע על הפעילות העסקית, כל עוד תוכננו נכונה. לכן מלבד מיקום אסטרטגי מוטב גם לבחור בחברה מקצועית אשר תסייע בהפקת את הכנס המושלם מא' ועד ת'.

דילוג לתוכן