החשיבות של ייעוץ משכנתא לעצמאיים ובעלי עסקים

Please wait...
ייעוץ
הצלחה או כישלון?
הלוואות לעסקים - לחצו על התמונה למידע נוסף

הלוואות לעסקים
הגדלת רווחי העסק

כמעט בלתי ניתן להפריז בחשיבות של ייעוץ משכנתאות אשר מותאם לססטוס התעסוקתי של כל עובד. למעשה, בשנים האחרונות חלה הבנה שיש להתאים באופן פרטני את ההחזר החודשי ואת סוג ההלוואה לסגנון החיים הייחודי של כל משפחה ולמקורות ההכנסה הספציפיים לכל משק בית. אז רגע לפני שאתם ניגשים לסניף הבנק שלכם , כדאי לכם לקרוא את הכתבה הבאה.

בדיקת כדאיות המשכנתא בהתאם להון העומד לרשותכם

משכנתא היא הלוואה כלכלית שלבנקים השונים יש אינטרס גבוה מאוד לספק לעצמאים ולשכירים אשר רוצים לרכוש נכס חדש. כדאי לזכור שעצמאים עשויים לגייס כספים אלו ואחרים בהנפקת העסק שלהם והפיכתו לחברה בע"מ. עניין אשר לא קיים אצל שכירים אשר זוהי עשויה להיות ההלוואה בתנאים הטובים ביותר שהם יוכלו להשיג. אך גם כאן כדאי לעמוד על גובה ההלוואה שבאמת נדרשת ולבדוק את סוג הריבית הרצויה.

התחזית השונה בהכנסות לעצמאים ולשכירים

בעוד ששכירים יכולים לצפות ( באופן יחסי) את היקף ההכנסות שלהם בשנים הקרובות, עצמאים אינם יכולים לעשות זאת באופן זהה. חשוב לזכור כי עצמאים עשויים לעלות את הכנסותיהם באופן מהיר יותר ולסיים עם תשלומי המשכנתא בתוך שנים ספורות. מאידך, היקף גם היקף ההוצאות של בעלי עסקים שונה מהיקף ההוצאות של שכיר ובמקרים מסוימים שאיפות הצמיחה עשויים להיות על חשבון המשכנתא.

אפשרויות הקידום של כל שכיר וההשפעה על תשלומי המשכנתא

למרות שבסעיף הקודם עסקנו באפשרויות הצמיחה של כל בעל עסק, גם לשכיר עשויים להיות שינויים משמעותיים בהיקף הרווחים. אפשרויות הקידום הטמונות בכל מקצוע, עלייה בשדרת הניהול  או אפילו שעות נוספות – עשויים להשפיע על תזרים המזומנים ולשנות את כדאיות ההלוואה. כך שגם עצמאים וגם שכירים עשויים ליהנות מתהליך של ייעוץ משכנתא מקצועי.

ביטוחים: שימו לב להבדלים

מכיוון שכל משכנתא תחייב אתכם בביטוח חיים כלשהו, שווה לבדוק את מעמדכם הנוכחי. בחלק מהמקרים בעלי עסקים עצמאיים יאלצו לשלם סכום שונה מאשר שכירים עבור ביטוח זה ( בהתאם לתחום העיסוק ודרגת המסוכנות שלו) ולכן שווה לקחת את גם את הפרמיה החודשית הזו בחשבון. ככה שללא ספק נדרשת התייחסות פרטנית לסוג המשרה שבה אתם מחזיקים ויותר מכדאי להתאים את המשכנתא והביטוח שלה לסטטוס התעסוקתי שלכם.

התאמת המשכנתא למצב הנוכחי שלכם

אסור גם לשכוח את התאמת המשכנתא למצב הכלכלי הנוכחי שלכם ואת השפעת פתיחת קרנות ההשתלמות והגמל על העניין. שכירים רבים יכולים לנצל את קרן ההשתלמות בכדי לפרוע באופן מוקדם חלק מההלוואה, בעוד שעצמאים אשר מכרו את עסקיהם, עשויים לסיים עם המשכנתא באופן מיידי. מסיבות אלו מומלץ לבדוק אפשרות של ייעוץ משכנתא עם מקצוענים אשר מודעים לרמות הנזילות שלכם ואשר יכולים לספק ייעוץ חף מאינטרסים.

מוזמנים לקבל השוואת ייעוץ משכנתאות באתר משכנתא גורו: https://mashkantaguru.co.il

רוצים לשמוע עוד על שירותי קידום העסקים שלנו באינטרנט? השאירו פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם

השם שלך:

טלפון:

יישוב מגורים:

שם החברה:

משהו נוסף לומר לנו:

דילוג לתוכן