MSN ייזום ושיווק נדל"ן – פרויקטים ומידע

Please wait...
ייעוץ
הצלחה או כישלון?
הלוואות לעסקים - לחצו על התמונה למידע נוסף

הלוואות לעסקים
הגדלת רווחי העסק

סקירה אודות חברת MSN נדל"ן והפרויקטים שלה

הקדמה: למי ששומע בפעם הראשונה על חברת MSN ייזום ושיווק נדלן, מדובר בחברת נדל"ן ישראלית שעיקר פעילותה היא ייזום, שיווק ומכירה של פרויקטי דירות בישראל. מטה החברה ממוקם במגדל אלקטרה בת"א (רח' יגאל אלון 98) ומי שמנהל אותה בפועל הוא יזם הנדל"ן גיל מולכו בן ה-53.

msn נדלן חברה

אם אס אן נדלן פעילה מאד בשנים האחרונות בתחום שיווק הנכסים בישראל ומאחוריה פרויקטים מוצלחים באזורים רבים בארץ אשר עליהם נרחיב בהמשך. החברה מציעה ללקוחות מכלול שירותים בתחום החל מאיתור פרויקט מתאים, ייעוץ מקצועי, ניתוח וסקירה של כלל היבטי ההשקעה בפרויקט, ייעוץ משפטי ממשרד עו"ד שעובד עם MSN נדל"ן בשיתוף פעולה ועוד.

מעבר לעיסוקה היומיומי כיזמית ומשווקת נדל"ן משמשת החברה בשנים האחרונות גם כספונסר וכנותנת חסות רשמית של מועדון הפלטינום של קבוצת מכבי ת"א בכדורגל. למידע נוסף בנושא לחצו כאן.

 

פרויקטים ששיווקה MSN נדל"ן בעבר ופרויקטים שמשווקת החברה בימים אלו

פרויקטים שטרם הסתיימו:

  •  חדרה על הפארק – זכות לדירה בחדרה על קרקע של 200 מ"ר אשר תכנית התב"ע שלה חד 20/20 אושרה. פארק חדרה נחשבת לאחת השכונות הנחשבות בעפולה. הערך של דירה באזור הפארק בעלת שטח דומה עומד על למעלה ממיליון וחצי שקלים. בימים אלה עומלת MSN על ארגון קבוצת הרוכשים לטובת הפרויקט הנ"ל. לקבלת פרטים נוספים לחצו כאן.

פרויקטים שהסתיימו:

  • פרויקט כנרת C 2 במושבה מגדל: החברה ארגנה וניהלה קבוצת רוכשים של יחידות קרקע מיועדות לבנייה במתחם יפהפה בצפון הכנרת.
  • פרויקט כנרת C View במושבה מגדל: פרויקט נוסף של קרקעות לבנייה באותו איזור שתכננה החברה והוציאה לפועל.
  • בניין הדירות Soho בקריית ביאליק: שיווק ומכירה של דירות 2 חדרים בבניין דירות בגובה 6 קומות בשכונה יוקרתית בלב קריית ביאליק. אופן הקנייה: קבוצת רכישה.
  • קוואטרו – 4 מגדלי דירות ברמלה: אחד הפרויקטים המרכזיים של MSN נדלן בשנים האחרונות במסגרתו שיווקה החברה דירות 3-5 חדרים במתחם אשר צפוי להיבנות במיקום מרכזי בעיר רמלה. הפרויקט זכה לשם Quatro על שמם של ארבעת המגדלים.
  • בניין הדירות Univercity לסטודנטים בעפולה: פרויקט שסיימה MSN נדל"ן לשווק בעפולה לא מזמן במסגרתו נמכרו למשקיעים ולרוכשים כל דירות הסטודיו (2 חדרים) בקומפלקס ייעודי לסטודנטים שמגיעים ללימודים בעיר עפולה ובסביבתה הקרובה.

למידע מפורט על הפרויקטים של חברת MSN נדל"ן: https://www.msn-nadlan.co.il/all_projects.php

מגדל כנרת c2 עפולה univercity msn קוואטרו quatro רמלה חדרה על הפארק msn נדלן מגדל כנרת c view פרויקט-Soho msn

 

MSN נדלן – חוות דעת וביקורת

משיחה שקיימנו עם מספר משקיעים שרכשו נכסים אצל החברה עולה כי מדובר בחברה רצינית שמלווה את לקוחותיה במשך התהליך ומשיבה לשאלותיהם באדיבות. בעבר התפרסם באתר כלכליסט מאמר לא מחמיא על  הדירות בפרויקט קוואטרו ברמלה ששיווקה החברה, אך תוכן המאמר התברר מאוחר יותר כנכון באופן חלקי בלבד, כאשר היה מדובר בפרט טכני בלבד.

בסה"כ בניגוד לחברות נדל"ן רבות אחרות בישראל, MSN נדל"ן עושה רושם כחברה אמינה ומבוססת, אשר הולכת וצוברת ותק בענף הנדל"ן הישראלי. נדמה שהיא כאן כדי להישאר גם בטווח הארוך.

 

פרטי יצירת קשר:

טלפון: 072-2284000 או בחיוג מקוצר: 8789*

דף הפייסבוק של MSN ייזום ושיווק נדל"ן: https://he-il.facebook.com/msn.nadlan

 

קטעי וידאו וסרטונים:

לצפייה בסרטונים נוספים בקרו כאן: https://www.youtube.com/user/MSNNADLAN

 

כמה מילים על בעל החברה גיל מולכו

את החברה הקים מולכו עם שותף בשם רן צדיקריו, אשר פועל בענף כבר שנים רבות, בעיקר כיועץ. כיום רן צדיקריו עבר לנהל את חברת מיראז' יזמות ונדל"ן וכך נשאר מולכו המנכ"ל והבעלים בפועל של MSN נדלן. גיל מולכו נמצא בעשור השישי לחייו והספיק לצבור המון ידע וניסיון בענף בעודו מטפס מתפקידים זוטרים עד לפסגה. מולכו לוקח חלק פעיל בייזום ושיווק הפרויקטים של MSN ומעיד על עצמו כמי שנהנה גם מ"עבודת השטח".

רוצים לשמוע עוד? השאירו פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם

השם שלך:

טלפון:

יישוב מגורים:

שם החברה:

משהו נוסף לומר לנו:

דילוג לתוכן