ייעוץ עסקי לטובת הצלחת העסק החדש שלכם

Please wait...
ייעוץ
הצלחה או כישלון?
הלוואות לעסקים - לחצו על התמונה למידע נוסף

הלוואות לעסקים
הגדלת רווחי העסק

לא מעטים אלו החולמים זמן רב על יציאה ממעגל השכירים, וכניסה אל מעגל העצמאים. לא אחת דובר על היתרונות הרבים שבלהיות עצמאי – החל מפוטנציאל הגדלת ההכנסה, דרך המימוש העצמי וכלה בהיותך אדון לעצמך. הכניסה לעולם העצמאים כרוכה בהשקעה כספית גדולה ובלא מעט סיכונים, ועל כן חשוב לעשות את המהלך בצורה שקולה ומושכלת.

לצד אלו אשר חושבים על פתיחת עסק משלהם ועליהם להתחיל את כל התהליך מאפס, ישנם אלו אשר בוחרים לעסוק כעצמאים בצורה קצת שונה: לרכוש זיכיון. מדובר על תופעה אשר הולכת וגדלה, ויותר ויותר אנשים המבקשים לעסוק באופן עצמאי, רוכשים לעצמם זיכיון להפעלת עסק קיים.

 

על מה בדיוק מדובר?

הזכיינות מאפשרת לזכיין לעסוק כעסק עצמאי, תוך שהוא משתמש במוניטין, במודל העסקי ובידע של עסק שכבר קיים. הדוגמא הנפוצה ביותר היא המסעדות ורשתות בתי הקפה בישראל. כיום ישנן מספר רשתות מובילות המפעילות סניפים בערים רבות בארץ. אולי תופתעו לגלות, אך לא מדובר על סניפים המופעלים על ידי אותם הבעלים, אלא מדובר על אנשים שקיבלו זכיינות.

אלו המפעילים כעת את הרשתות השונות נקראים זכיינים, ועליהם לפעול על פי המתווה של הרשת אותה בחרו להפעיל. כאשר מדובר בבית קפה לדוגמא, הרי שעל אותם הזכיינים להגיש את אותם התפריטים, להדריך את העובדים על פי חזון הרשת ולעתים אף לעבוד עם ספקים ספציפים איתם הרשת הגדולה בחרה לעבוד.

 

טיפים להצלחה בעסק החדש

הזכיינות למעשה מעניקה לכם גלישה קלה אל עולם העצמאים מאחר ומדובר על רשת גדולה שמנחה אתכם בצעדיכם הראשונים. יחד עם זאת, מדובר בסופו של דבר על עסק שהצלחתו מונחת על כתפיכם. במקרים רבים, עוד טרם נפתח העסק, כדאי להסתייע בשירות של ייעוץ עסקי. פורמט כזה של ייעוץ יעניק לכם טיפים להצלחה וידריך אתכם מא' ועד ת' עם צאכתם אל הדרך החדשה.

 

טרם חתמתם על חוזה

את הייעוץ העסקי אפשר לחלק לשני שלבים: טרם חתימת החוזה ולאחר חתימת החוזה. כאשר אתם פונים לייעוץ עסקי, הדבר החשוב ביותר שתשאלו את עצמכם יחד עם היועצים, הוא האם העסק שאתם עתידים לפתוח בפורמט הזכיינות הינו רווחי. עליכם לקחת בחשבון גורמים כמו השקעה ראשונית, האחוז אותו עליכם להפריש לבעלי הרשת וכדומה.

 

לאחר חתימת החוזה

לאחר שהחלטתם לצאת לדרך, הרי שהייעוץ העסקי יכול לשרת אתכם כעצמאים חדשים לאורך הדרך החדשה שלכם. היועץ עסקי שלכם ילווה אתכם בהתנהלות מול הבנקים, לוגיסטיקה ושיווק, מינוי מנהלים והרכבת צוות. זכיינות אמנם מעניקה לכם כלים מאחר ואתם פועלים תחת רשת, אך העסק כעת בידיים שלכם ועליכם להביא את התוצאות אל השטח. בניית תכנית עסקית והערכת הסיכויים להצליח, הינם המפתח עם פתיחת העסק החדש, לכן הסתייעו ביועץ עסקי ותהנו ממגוון האפשרויות המוצעות לכם מהמומחים בתחום.

רוצים לשמוע עוד על שירותי הייעוץ שלנו לעסקים בישראל? השאירו פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם

השם שלך:

טלפון:

יישוב מגורים:

שם החברה:

משהו נוסף לומר לנו:

דילוג לתוכן