החשיבות של אימון עסקי – כל מה שאתם צריכים לדעת

Please wait...
ייעוץ
הצלחה או כישלון?
הלוואות לעסקים - לחצו על התמונה למידע נוסף

הלוואות לעסקים
הגדלת רווחי העסק

את העסק שלכם הקמתם מתוך חזון שבער בלבכם, וכעת הוא מתממש מולכם. לצד העליות וההישגים היפים שלכם, לא אחת אתם נאלצים להתמודד עם מצבים פחות אידיאלים המשרים עליכם לחץ, מתח ולא אחת גם תחושת תסכול. הבשורה המשמחת היא שהרגשות שלכם הם רגשות שלא מעטים מרגישים בעת שעליהם לנהל עסק, כך שאתם לא לבד.

בנוסף, תשמחו לגלות כי יש מה לעשות עם התחושות המלוות אתכם, שגורמות לכם לא אחת לתהות לגבי רלוונטיות העסק שלכם והמשך קיומו. כל ירידה היא לצורך עליה, ואת העליה הזו ניתן לעשות בקלות עם אימון עסקי המותאם לכם.

 

אימון עסקי – מה זה ולמה אני צריך את זה?

הבסיס של האימון העסקי הוא לייצר קו חשיבה שונה מזה שבו אתם דבקים כיום. הכישלון הרגעי נראה לכם כסוף העולם? התסכול מכביד עליכם ומקשה עליכם להתנהל מול העובדים שלכם ביום העבודה? דרך אימון עסקי, רוכשים כלים לטובת התנהלות יעילה ובעיקר מנצחת בכותלי העסק שלכם. מעבר לשינוי התפיסה בהסתכלות על העסק שלכם, האימון האישי-עסקי גם מטיב עמכם, באופן אישי, ויגרום לכם להשתקף בעייני עצמכם דרך עיניים אחרות.

 

הצעד הראשון: היכרות מעמיקה:

על מנת לסייע לכם ולתת לכם כלים להתמודדות עם המצבים איתם אתם מתמודדים בשגרת היום שלכם, הרי שישנה חשיבות רבה לכך שהמאמן שלכם יכיר את סביבת העבודה שלכם, את התפקים שלכם, את האגתרים שלכם ואת הנקודות שבהן אתם חשים את אותן נקודת משבר. לצד היכרות סביבת העבודה על מנת להתאים את רלוונטיות האימון, גם מגדירים ביחד יעדים משותפים על מנת לאמוד את קצב ההתקדמות ואת מידת ההצלחה בתהליך המשותף.

 

קווים לדמותו של המאמן העיסקי:

אז לאחר שהשתכנעתם כי מאמן עסקי יכול להטיב עמכם לא מעט, והחלטתם לצאת לדרך משותפת בדרך להישגים חדשים יפים, עולה השאלה הנשאלת והיא מי הם אותם המאמנים. ישנן חברות המתמחות בשירות מסוג זה, ועל כן מעמידות צוות של מאמנים מקצועיים ומנוסים, שיכולים להעלות אתכם במהרה על דרך המלך. על המאמנים להיות אסרטיבים לצד סבלניים, רגישים לצד נוקשים, וכאלו שלא יפחדו לאמת אתכם אל מול הכשלים שלכם בניהול ובהתנהלות אל מול גורמים אחרים במקום עבודתכם.

 

ניסיון – מילת המפתח:

המאמנים העסקיים כאמור הינם מאמנים בעלי ניסיון. מדוע חשוב כל כך הניסיון, בתחום וזה בכל תחום אחר? הניסיון למעשה משקף לכם את העובדה כי המאמן האישי שלכם ראה מקרי בוחן רבים, התנסה בתקדימים, עבד עם חברות שונות ומנהלים שונים, למד מטעויות נפוצות ובעיקר הצליח לפצח את נוסחת ההצלחה. הניסיון רלוונטי לכל תחום שבו אתם דורשים בשירות מסוים. כך לדוגמא, בעת שמדובר על ניהול תיק השקעות. ניהול תיקי השקעות מצריך עבודה עם חברה ותיקה ומנוסה שיכולה להציע לקהל הלקוחות שלה מוניטין שחברות רבות אחרות לא יכולות. כל שנותר, הוא לאחל לכם בהצלחה בדרך אל דרככם החדשה.

למידע נוסף – השאירו פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם

השם שלך:

טלפון:

יישוב מגורים:

שם החברה:

משהו נוסף לומר לנו:

דילוג לתוכן