ביטוח אחריות מקצועית לעסקים

Please wait...
ייעוץ
הצלחה או כישלון?
הלוואות לעסקים - לחצו על התמונה למידע נוסף

הלוואות לעסקים
הגדלת רווחי העסק

מרבית בעלי העסקים (אלו העוסקים במקצועות חופשיים ובעלי מקצוע שונים), עושים לעצמם ביטוח צד שלישי, המעניק הגנה במקרים של פגיעה בגוף או ברכוש. ביטוח זה אינו נותן כיסוי למקרים של תביעות מטופלים בגין טיפול לקוי או רשלנות מקצועית (לבעלי מקצועות העוסקים בתחום הרפואה), כישלונות בביצוע העבודה (כאשר מדובר באדריכלים), תכנון הנדסי לקוי (כאשר מדובר על מהנדסים) וכו'.

על מנת שבעלי המקצוע יוכלו להגן על עצמם בצורה המקסימאלית והטובה ביותר, עליהם לעשות ביטוח אחריות מקצועית. כך במקרים של תביעות הכוללות פיצויים כספיים, הכספים לא יצאו מכספם האישי. יתרה מזאת, ביטוח אחריות מקצועית לא יכסה אותם רק מבחינה כלכלית אלא גם מבחינה משפטית (הוא יכלול כיסוי הגנה משפטית לתביעות שהוגשו על ידי התובעים, בין אם הטעות נגרמה על ידיכם או על ידי עובד שאתם מעסיקים) ועל כן, הוא אחד הביטוחים המשמעותיים והחשובים ביותר לעסקים המנוהלים על ידי בעלי מקצועות חופשיים.

 

עוסקים במקצועות חופשיים? גלו אם ביטוח אחריות מקצועית מתאים עבורכם

כאשר אתם בודקים לגבי חברות ביטוח המבטחות בביטוח אחריות מקצועית, בדקו שגם ההתמחות שלכם נכללת וכך תהיו בטוחים שבחרתם את החברה הנכונה. כיום רוב חברות הביטוח מעניקות ביטוח מקיף ומלא לעוסקים במקצועות הללו: מהנדסים והנדסאים, רופאים בהתמחויות שונת, פסיכולוגים, לעוסקים במקצועות פרא רפואיים (מרפא בעיסוק, קלינאי תקשורת, פיזיותרפיסטיים, עובדים סוציאליים, וטרינרים ועוד), לעוסקים במקצועות האדריכלות וכמו כן לעוסקים למשרדים העוסקים בראיית חשבון.

אם אתם עוסקים במקצועות המפורטים לעיל, כדי לכם לדאוג מבעוד מועד לביטוח אחריות מקצועית. את פוליסת הביטוח, תוכלו להרכיב בהתאמה אישית ועל פי המקצוע, עם סוכן הביטוח.

 

מה כדאי לבדוק בפוליסת הביטוח?

השתכנעתם והבנתם שכדאי לכם לעשות ביטוח אחריות מקצועית? כעת בדקו מחירים אצל סוכנויות הביטוח הגדולות והמוכרות וחברות ביטוח פרטיות. פשוט בדקו השוואת מחירים דרך האינטרנט באמצעות אתרים המספקים את השירות או חייגו למספר חברות ביטוח, קבעו פגישה עם סוכן ביטוח ובקשו לקבל הצעת מחיר מפורטת.

כך תוכלו לקבל הערכה לגבי מחיר הביטוח ולדעת אם ביקשו מחיר מופרז או מחיר סביר, עלות הביטוח השנתית (האם מדובר בעלות קבועה לכל הזמן או משתנה מדי שנה או בהתאם לפוליסה הנבחרת), מה כוללת פוליסת הביטוח, מה יהיה סכום הכיסוי במקרה שתוגש תביעה כנגדכם. בדקו גם האם פוליסת הביטוח כוללת ייעוץ וליווי משפטי וכמו כן גם מימון עלות הגנה משפטית והכי חשוב וודאו שהביטוח שהוצע לכם, הוא ללא "חורים" ביטוחיים, כך שתהנו משקט נפשי.

מעניין? השאירו פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם

השם שלך:

טלפון:

יישוב מגורים:

שם החברה:

משהו נוסף לומר לנו:

דילוג לתוכן