השכרת חדרי מטפלים ליועצים וקואצ'רים

Please wait...
ייעוץ
הצלחה או כישלון?
הלוואות לעסקים - לחצו על התמונה למידע נוסף

הלוואות לעסקים
הגדלת רווחי העסק

תחום הטיפולים הוא תחום רחב מאוד ועשיר. אם בעבר לאנשי מקצועות הפסיכולוגיה היה מונופול על טיפולים וסיוע רגשי לזולת בעשיית שינוי משמעותי בחייו של הפרט – הרי שהיום גם יועצים וקואצ'רים רבים מסייעים לשנות את החיים שלהם לטובה. אנשי מקצוע אלו פועלים פעמים רבות בקליניקות פרטיות בהם הם מעניקים שירות איכותי למטופלים שלהם.

איכות הטיפול באה לידי ביטוי בהקשבה של אנשי המקצוע וביכולת שלהם לעודד את הפרט לעשות שינוי משמעותי בחיים שלו כך שהם יהיו טובים יותר ויאפשרו להם לממש את היכולות האישיות שלהם ואת הרצונות האישיים שלהם.

 

על מודל חדשני לתחום הייעוץ והאימון האישי

כיום קיים מודל חדשני לתחום הייעוץ והאימון האישי בתחום של המרחב בו הטיפולים נערכים. כיום יועצים ומאמנים אישיים לא חייבים לשכור לאורך כל השנה חדר טיפולים שעולה כסף רב ומצריך תחזוקה שוטפת. כיום יש אפשרות נוחה מאוד של השכרת חדרי מטפלים לפי שעה. השכרה של חדר לטיפולים לפי שעה יכולה לאפשר לכל מאמן אישי או יועץ להעניק שירות טוב יותר ללקוחות שלו. מודל זה יכול לאפשר לכל מאמן ליהנות מכל הציוד והריהוט הנדרש לבעל המקצוע בשביל לנהל עסק בתחום הטיפולי – מבלי שהוא יצטרך להוציא כך אלפי שקלים בכל שנה.

 

על היתרונות של המודל החדש בתחום הייעוץ והאימון האישי

היתרון המרכזי של המודל החדש בתחום הייעוץ והאימון האישי שכולל השכרה לפי שעה של חדרי טיפול הוא שהוא מאפשר ליועץ להתרכז בפיתוח העסקי של העסק שלו (שיווק והבאת לקוחות, שימור לקוחות קיימים, השתלמויות מקצועיות) מאשר לדאוג לשכירות והוצאות תחזוקה של המשרד. מודל חדש זה יכול לאפשר לכל מאמן ולכל יועץ להתרכז אך ורק בפן המקצועי של העבודה שלו – כלומר בפן הטיפולי. המודל חוסך לאנשי מקצוע אלו התעסקות רבה עם תשלומי שכירות, מציאת מקום מתאים לשכירות, טיפול בתחזוקה ובניקיון של המקום בו הפגישות מתקיימות ועוד… .

כאשר הגורם המטפל יכול להתרכז אך ורק באיכות הטיפול ובטובת המטופל הטיפול הופך להיות הרבה יותר טוב והרבה יותר יעיל. הסרת הדאגות היומיומיות מהמטפל יכול לאפשר הן למטפל והן למטופל להפיק את המרב מהקשר הטיפולי שלהם כך שכל הצדדים נהנים. השכרת חדר טיפולים לפי שעה יכולה להסיר לחץ מהמטפל ולאפשר לו להעניק את הטיפול הטוב ביותר שהוא יכול לכל מאומן שלו באופן איכותי ומושקע מאוד לאורך זמן רב.

רוצים לשמוע עוד? השאירו פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם

השם שלך:

טלפון:

יישוב מגורים:

שם החברה:

משהו נוסף לומר לנו:

דילוג לתוכן