קואצ'ינג – איך זה יסייע לך לצמוח?

Please wait...
ייעוץ
הצלחה או כישלון?
הלוואות לעסקים - לחצו על התמונה למידע נוסף

הלוואות לעסקים
הגדלת רווחי העסק

 

הצורך באימון שמתאים לחיי היום-יום

לא נפתיע אף אחד אם נגיד שרבים הם אלו שכבר שמעו את המושג קואצ'ינג הן בישראל והן בלא מעט מדינות בעולם. נראה כי רבים כבר הבינו עד כמה אימון אישי יכול לסייע להם בין אם מדובר על ניהול משק בית, ניהול קריירה או השגת מטרות אישיות שונות ומגוונות. קואצ'ינג הוא אימון אישי שהופך להיות מוכר יותר ויותר, ובכך הוא מתפתח מאוד ומציג אפשרות אמיתית ליהנות מתהליך הנוצר עבור כל סגנון חיים של אדם ועבור כל צורת התנהלות שאדם מסוים נוקט בה.

היום כבר אפשר למצוא לא מעט ישראלים, שחלקם אנשים פרטיים בצמתים שונים של החיים וחלקם אנשי עסקים או מנהלים בדרגים שונים, שרוצים ליהנות מצמיחה אישית ומאפשרות להצליח במה שהם עוסקים ולממש מטרות שונות. בהתאם להתפתחות הטכנולוגית בעולם של היום, לקצב החיים ששונה מבעבר, לשינויים התעסוקתיים שחווים רבים, חשוב מאוד ליצור תהליך אימון שיכול לעשות את ההבדל בין עמידה במקום או דעיכה חלילה, ובין צמיחה, שגשוג, התפתחות והנאה.

קואצ'ינג

לעבור מהישרדות למיצוי מלא

למרבה הצער לא מעט אנשים מונעים ע"י מהלכי הישרדות שונים. כמובן שאנו לא מדברים על הליכה באמצע ג'ונגל וחיפוש אחר מזון כדי שלא למות מרעב. אנו מדברים כאן על הניסיון להחזיק מעמד מול הוצאות שוטפות גדולות ומעיקות, ועל הרצון לנהל משק בית בצורה מכובדת או לנהל חיים אישיים בצורה שתספק ריגושים שונים כמו בטיולים לחו"ל, ביצירת יוזמות שונות ועוד. אך כל זה לא יכול לקרות אם לא מתנהלים בצורה איכותית ועושים שינוי שמחלץ אותנו ממעגל כלכלי שאינו מספק.

נראה כי רבים מדברים כמעט בכל יום על כך שהם תקועים במקום מסוים או על כך שאין להם מספיק כסף לבצע מהלך כזה או אחר. קואצ'ינג יכול להראות כיצד כל אחד יכול ללמוד כיצד לקבל החלטות חשובות, כל אדם יכול לפתח מיומנויות בעלות ערך רב, וכולם יכולים לעשות צעד קדימה לקראת צמיחה מרשימה אם הם עובדים על פי תכנית מסודרת שמותאמת אישית לאופי שלהם, לצרכיהם, לרצונותיהם ולמצב שבו הם נמצאים בנקודת זמן מסוימת.

שיפור אמיתי שקשה לתאר

ההחלטה לעבור אימון אצל מי שמציע שירותי קאוצ'ינג ברמה גבוהה, היא החלטה חשובה מאד ברמה האישית. קואצ'ר אישי איכותי יידע כיצד לזהות את הנקודות האיכותיות של מי שמתאמן אצלו, הוא יידע כיצד למנף את הכישורים של המתאמן, והוא יצליח להבהיר ולמקד כל נתון בדרך להגשמה אישית אמיתית. תוך יצירה של מוטיבציה רבה והקפדה על ביצוע פעולות חשובות בהתאם לתכנית שנקבעה מראש, יצליח קואצ'ר מוכשר להצעיד כל אחד בדרך אל צמיחה מרגשת.

אימון רציני הוא כזה ששם דגש על היכולות של כל מתאמן ועל שילובן בתהליך כולו. גם ההתייחסות למשמעות שיש בעיני המתאמן בכל הקשור לאלמנטים שונים בחיים, היא כזו שיש לה חלק בתהליך מקצועי של קואצ'ינג. לאורך כל התהליך מקבל המתאמן כלים יעילים שעוזרים לו להתמודדות עם סיטואציות שעד עתה לא עמד בפניהן בגלל שהיה לכוד במרוץ ההישרדות, וכעת הוא יכול למצוא להן פתרון שיקדם אותו לקראת השגת המטרות שלו.

דילוג לתוכן